گنج یابی دفینه یابی
چهار شنبه , سپتامبر 19 2018
خانه / باستان شناسی / پیرمرد متخصص گنج یابی بدون داشتن نقشه

پیرمرد متخصص گنج یابی بدون داشتن نقشه

پیرمرد متخصص گنج یابی بدون داشتن نقشه

پیرمرد متخصص گنج یابی که بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیدا میکند

پیرمرد متخصص گنج یابی بدون داشتن نقشه

پیدا کردن زیرخاکی بدون نقشه و نسخه پیدا کردن گنج بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیرمرد دفینه یاب پیرمرد گنج یاب پیرمرد متخصص گنج یابی که بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیدا میکد دفینه یابی زیرخاکی گنج و دفینه گنج یابی گنج یابی و دفینه یابی عجیب یافتن و پیدا کردم گنج و دفینه بدون داشتن نسخه و نقشه یافتن و پیدا کردن گنج و دفینه زیرزمینی بدون داشتن نقشه و نسخه گنج

در این پست از سایت http://www.zirkhaki-book.com پیرمرد متخصص گنج یابی که بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیدا میکند رو برای شما عزیزان قرار دادیم . پیرمردی که ادعا دارد بدون در دست داشتن هیچگونه نقشه و نسخه ای گنج و دفینه های زیر زمین را پیدا کند البته شرایطی هم دارد که پیشنهاد میکنم حتما ادامه مطلب رو بخونید …

پیرمرد متخصص گنج یابی

پیرمرد متخصص گنج یابی که بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیدا میکند

پیرمرد متخصص گنج یابی که بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیدا میکد,گنج یابی,دفینه یابی,زیرخاکی,پیرمرد گنج یاب,پیرمرد دفینه یاب,پیدا کردن گنج بدون داشتن نقشه و نسخه گنج,یافتن و پیدا کردم گنج و دفینه بدون داشتن نسخه و نقشه,پیدا کردن زیرخاکی بدون نقشه و نسخه,گنج یابی و دفینه یابی عجیب

آدرس گنج رامی خواهی؟ یک دختر مجرد که اعتقاداتش سفت باشد، بیاور تا خوابش کنم و گنج را نشانش بدهم.

خبرگزاری ایسنا داستان مردی را روایت می کند که حدود ۲۰ سال است گنج‌یابی را در کنار حرفه اصلی‌اش نجاری انجام می‌دهد و بدون آنکه نقشه گنجی وجود داشته باشد، آن را پیدا می‌کند.
او تاکید می‌کند برای آنکه کارش به نتیجه برسد، باید کسی را که خواب می‌کند و جای گنج را به آن نشان می‌دهد، خانم مجردی باشد که ازدواج نکرده باشد!

آقای گنج‌یاب کارش را به عرفان نسبت می‌دهد و می‌گوید: شاید باور نکنید که من فرزند مُرده خودم را با ذکر زنده کرده‌ام! ذکرها اثرات شگفت‌انگیزی دارند.

قبل از هر کاری می‌خواهد وضو بگیرم و ۱۰۰ بار ذکری را تکرار کنم. سه انگشتر از سنگ‌های متفاوت دارد که به نوعی ابزار کارش محسوب می‌شوند و روی هر کدام چیزی نوشته شده است. دو انگشتر را خودش دستش می کند و یکی از آنها را به من می دهد تا همزمان با آنکه ذکر می گویم دستم کنم. چشمانم را با دستمالی می بندد و بالای سرم می ایستد و شروع به ذکرخوانی می کند. از من می‌خواهد بعد از سه صلوات آرام آرام ذکر «یاهو» را زمزمه کنم.

هشدار می‌دهد بعد از چند دقیقه که پلک‌ها و سرم سنگین شد، به خواب می‌روم و نور کوچک یا لکه ابری مقابل چشمانم ظاهر می‌شود و باید با صدای بلند به آن سلام کنم و خوش‌آمد بگویم، بعد از سلام آن نور یا ابر تبدیل به یک انسان می‌شود و درون من حلول پیدا می‌کند و سپس باید از او جای گنج را بپرسم و او هم جای گنج و نوع آن را به من نشان می‌دهد. اگر هم طلسمی در کنار گنج وجود داشته باشد، آن را نشان می‌دهد.

آقای گنج‌یاب تاکید می‌کند: ممکن است در جلسه اول به نتیجه نرسیم و برای پیدا کردن گنج نیاز باشد چندین جلسه این کار را انجام دهیم. بعد از ۲۰ دقیقه نه نوری مقابل چشمانم حاضر می‌شود و نه ابری. بعد از یک تلاش بیهوده می‌گوید به این کار ایمان قلبی نداری و اعتقاداتت ضعیف است.

او در پاسخ به این پرسش که چندبار این کار را انجام داده بیان می‌کند: بارها این کار را انجام داده‌ام و جواب گرفتم. دختر جوانی را خواب کردم و جای گنج را پیدا کردیم، اما چون طلسم کار سنگین بود، اجنه‌ به دنبال انتقام بودند و به خاطر پیامدهایش کار را نصف و نیمه رها کردیم.

هنگامی که می‌پرسم کسانی که به دنبال شما هستند چطور پیدایتان می‌کنند، اظهار می‌کند: بالاخره می‌شناسند دیگر.

آقای گنج‌یاب درباره اینکه تاکنون چند محل گنج را پیدا کرده است، می‌گوید: کسانی که برای این کار جلو می‌آیند تا خالص و مخلص نباشند نمی‌توانند ادامه دهند. اگر نیت کسانی که به من مراجعه می‌کنند پلید باشد، گنج غیب می‌شود. برای مثال یک سال در یک منطقه کار کردیم، اما چون صاحب ملک قصد کلاهبرداری داشت، گنج غیب شد و بعد از من هم هر کسی را که آورد نتوانستند آن را پیدا کند.

او ادامه می‌دهد: قبل از شروع کار من با طرف مقابل صحبت می‌کنم که ۱۰ درصد از پولی که از این کار بدست می‌آید برای خُمس آن بپردازند و مقداری را برای فقرا در نظر بگیرند و مابقی آن را هم به عنوان دستمزد کار بین گروه تقسیم کنیم، اما اغلب به محض اینکه به پول نزدیک می‌شویم تصمیم می‌گیرند همه آن را یکجا برای خودشان هزینه کنند.

آقای گنج‌یاب از طریق یکی از دوستانش با این کار آشنا می‌شود و به گفته خودش کم‌کم توانایی اینکه بدون گنج‌یاب محل آن را پیدا کند، بدست می آورد و حالا هم مشتریان خاص خودش را دارد و برای هر کسی هم این کار را انجام نمی‌دهد. به گفته خودش تا حالا بارها سرش را کلاه گذاشته‌اند، اما چون به این کار عشق می‌ورزد همچنان آن را ادامه می‌دهد.

همچنین ببینید

کتاب نشانه های کهن

کتاب نشانه های کهن کتاب نشانه های کهن دانلود کتاب نشانه های کهن(نسخه کامل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *